Gösterilen sonuç sayısı: 16

Takı Seti Modelleri ile Doğal Hediyelik Setler

Takı setleri yıllardır kullanılan ve geleneğimizde genellikle hediye olarak verilen ürünlerdir. Ancak bu setlerdeki işçiliğin kendini tekrarlamaya başlaması hanımları farklı arayışlar içerisine soktu. Çünkü birbiri ile yanı görünen modellerden sıkılan hanımlar kendilerine kolye, küpe ve bilekliklerden oluşan farklı konseptler hazırlamaya başladı. Bizler de bu ihtiyaca yönelik sizler için tasarladığımız takı seti ürünlerimiz ile hizmet vermeye başladık. En özel ve hiçbir yerde bulamayacağınız bu muhteşem ürünler ile baş döndürücü bir doğalığa sahip olmaya hazır mısınız?

Farklı Takı Setleri ile Farkınızı Yaratın

Kadınlar iyi bilir. Bir kıyafetin, bir ojenin, hatta bir rengin farklı birinde daha olması katlanılamaz olabilir. Takılarda da aynı şey geçerlidir. Bu nedenle sizlere özel tasarladığımız takı setlerine göz atmalısınız. Her kombininize uyacak gündelik modellerden, gün içerisinde takacağınız spor modellere kadar onlarca takı seti sizleri bekliyor. İsterseniz yeşil ya da kırmızı desenli ile süslü, etnik desenler ile bezeli takı setleri ile yıldız gibi parlayabilir, tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Tüm Takı Modellerinde Ücretsiz Teslimat

Sizlere özel hazırladığımız koleksiyonlar takı setleri ile sınırlı değil. Onlarca küpe, kolye, bileklik ve ahşap obje modelleri hiçbir yer bulamayacağınız tarzdan. Üstelik en ekonomik fiyatlar ile ve güvenli teslimat seçenekleri ile sizleri bekliyor. Artık tarzınıza hiç uymasa da takmak zorunda kaldığınız abartılı setleri kaldırmanızın tam vakti. Çünkü burada tam tarzınıza uygun onlarca model sizler ile tanışmayı bekliyor.

 

Stoklara Girdiğinde Haber Ver ! Ürün stoklara girdiğinde size bilgi vereceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya yazınız.