Gösterilen sonuç sayısı: 58

Kadın Bileklik Modelleri ve Ahşap Doğallığı

Kadınların güzelliğini ön plana çıkaran faktörlerden biri de çeşitli aksesuarlardır. Aksesuarlar bir kıyafeti çok farklı şekillerde gösterebilen ürünlerdir. Başta kadınlar olmak üzere herkes çeşitli aksesuar kullanımına yönelim sağlayabiliyor. Bunlardan biri de hoş ve oldukça kaliteli tasarlanan kadın bileklik modelleridir.

En Kaliteli Ahşap Bileklik Modelleri Burada

Bileklikler çok farklı şekilde tasarlansa da otantik ve daha marjinal duran bileklik modelleri tercih etmek isteyen kadınlar buradaki ahşap kadın bileklik modellerine yönelebilir. Burada yer alan ahşap kadın bileklik modelleri oldukça doğal göründüğü için doğallıktan hoşlanan her kadının alabileceği ürünlerdir. Bir kıyafeti daha spor hale getirmek isteyenlerin alabileceği modellerdir. Ayrıca sadece kişi kendisi için değil arkadaşı, sevdiği, annesi için de ahşaptan yapılmış olan bileklere göz atabilir.

Kadın Bileklik Modellerinde Zarif Tasarımlar

Ahşap kadın bileklikleri zarif görünümünün yanı sıra farklı modellere de sahiptir. Tek tip modellemenin yanı sıra birçok simge ortak şekilde kullanılarak oluşturuluyor. Bu bileklikler sağlam iple yapıldıkları için de kolay kolay kopma ya da bozulma söz konusu olmuyor. Modeller arasında barış simgesi, ay modelli, burç bileklik, Frida Kahlo, dilek ağacı, gökkuşağı, Galata Kulesi, hayat ağacı, matruşka, kelebek ve motifli birçok ürün bulunabilir. Daha fazla modelleri burada bulmak mümkündür. Ahşap yapılı, otantik ve oldukça doğal duran bileklik modellerinden hoşlanan herkesin göz atmak isteyeceği alternatif ürünler yer alıyor.

 

Yeni tasarımı ile çok yakında! Yeni tasarım ile stoklara girdiğinde size bilgi vereceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya yazınız.