Gösterilen sonuç sayısı: 58

Konsept Ahşap Kolyeler

Her stilin kendi içerisinde bir hikâyesi vardır. Her tarz, sahibi hakkında bir şeyler fısıldar. Bizi yansıtan, bizden bir şeyler taşıyan takılara düşkünlüğümüz de bu yüzdendir. Bijulab olarak, tarzların anlamlarına olan inancımızla tasarladığımız ahşap kolyeler farklı konseptleriyle her güne bir anlam katacak ve sizi en doğru şekilde anlatacak.

Günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz konsept ahşap kolyelerin her biri sahip oldukları anlamlarla, fark yaratmak isteyenler için tasarlandı. Her biri ayrı bir anlam taşıyan ve özel simgeler içeren tasarım ahşap kolyeler ile önem verdiğiniz şeyleri simgesel olarak boynunuzda taşıyarak günlük hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Dilerseniz burcunuza ait bir burç kolye ile karakterinizi dışınıza yansıtabilir, dilerseniz de gezegen kolyeler ile galaksinin gizemli dünyasının anlamlarıyla kendinizi ifade edebilirsiniz. Etnik desen kolyeler ile ruhunuzda beslediğiniz bohem stiliniz ile göz kamaştırabilirsiniz. Hayat Ağacı gibi mistik anlamları barındıran tasarımlar ile mistisizme olan ilginizi vurgulayabilir, simgelerin anlamları ile tarzınıza anlam katabilirsiniz. İsterseniz konsept ahşap kolyeler arasında sizi yansıttığını düşündüğünüz veya hayranı olduğunuz Frida Kahlo, Leonardo Da Vinci gibi karakterleri de gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tarzıyla fark yaratmak isteyen herkes için tasarlanan ahşap kolyeler, ahşabın doğallığı ve özgün tasarımları ile de girdiğiniz her ortamda stilinizin ön plana çıkmasına yardımcı olacak. Ayrıca hediyelerin de bir anlamı olması gerektiğini düşünenlerdenseniz, konsept ahşap kolyeler ile hediye fikirlerinizi de çeşitlendirebilirsiniz.

Yeni tasarımı ile çok yakında! Yeni tasarım ile stoklara girdiğinde size bilgi vereceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya yazınız.