113 sonuçtan 1-100 arası gösteriliyor

Kolye Modellerinde Konsept Tasarımlar

Firmamızın sitesinde bulunan kolye çeşitleri; kadın, konsept ve burç kolye olmak üzere üç kategoride bulunuyor. Kadın kolyesi çeşitleri arasında değişik desen, renk ve modellerde özel olarak tasarlanmış ahşap kolyeler bulunuyor. Kolyeler özel tasarım olduğu için aynısından bir başkasını bulmak imkansızdır. Firmamızın konsept kolyelerinde her biri ayrı tema (galaksi ve teldeki kuşlar gibi) ve özel motifli (hayvan ve hayat ağacı gibi) birbirinden güzel kolyeler mevcut. Firmamızın burç kolyeleri ise eşsiz bir güzelliğe sahip ve her burç için birden fazla model sunuluyor.

Ahşap Kolye Modellerini Bizimle Tanıyın

2012 yılında kurulan ve takı sektöründe marka olan firmamız, kolye ve küpe gibi takılar ile ahşap aydınlatma ve objeler konusunda sektörün başını çekiyor. Hiçbir yerde bulunamayacak en kaliteli ahşap kolyeler sitenin ana sayfasında çok çeşitli modelleri ile bulunuyor. Sitenin ürünlerindeki en büyük özellik ise otantik tasarımı ve doğal olmasıdır. Firmamızın ürünleri çevre ve insan dostudur.

Ücretsiz Kargo ile Takı Modellerimizi Satın Alabilirsiniz

Firmamız hiçbir ürün gönderiminde kargo ücreti talep etmiyor. Ödeme onayın müteakip ürünler en geç 24 saat içinde hazırlanarak kargoya veriliyor ve mesafeye bağlı olarak, 1 ile 3 gün içinde ise müşteriye teslim ediliyor. Firma ürünler için yapılacak ödemelerde kredi kartı, havale ve EFT sistemlerini kullanıyor. Firma ödemelerde SSL şifreleme sistemi kullandığından tamamen güvenli oluyor ve müşterilerinin kişisel verilerini yasalar doğrultusunda kesinlikle paylaşmıyor. Firma ayrıca, ürünün problemli olması veya belirtilen özelliklerde olmaması durumunda iade veya değişim yapma garantisi veriyor.

 

Yeni tasarımı ile çok yakında! Yeni tasarım ile stoklara girdiğinde size bilgi vereceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya yazınız.