Gösterilen sonuç sayısı: 12

Burç Kolye Modellerinde Sade Tasarımlar

Burçlara özel hazırlanan kolyelerin çoğu ağır taşlar ve abartılı ayrıntılar ile süslüdür. Halbuki bir burç kolyenin sade, şık ve doğal olması gerekir. Burçların mistik gücüne inananlar ve doğallıktan yana olanlar genellikle burçlarına özel hazırlanan kolyeleri bulamazlar. Ancak sitemizden doğal ürünlerden yapılan ve tasarlanan onlarca burç kolye modeline rastlayabilirsiniz. Üstelik son derece şık olan bu kolyeler sayesinde abartılı takılara katlanmak zorunda kalmazsınız. Sevgilinize, kardeşinize ya da arkadaşınıza da hediye edebileceğiniz bu kolyeler sayesinde artık burcunuzun simgesini boynunuzda taşıyabilirsiniz.

Burç Kolye Modellerinde Maunun Doğal Güzelliği

Ahşabın takılara en yakışan örneklerinden biri şüphesiz maundur. Çünkü maun ağacından yapılan ürünlerin hem etnik, hem de otantik olduğu düşünülür. Siteden satın alacağınız tüm burç kolye modelleri maun ağacından üretiliyor ve doğal aşamalardan geçiyor. Burcunuzun en özel ayrıntısı olan simgesi ise bu kolye sayesinde her zaman boynunuzu süslüyor. Ayrıca yine ahşaptan elde edilen boncuklar kolyenize hoş bir hava katmaya yetiyor.

Doğal Takı Modelleri ve Fiyatları

Sitemizde doğal ürünlerden elde edilen pek çok takı ve aksesuar ürünlerine rastlayabilirsiniz. Konsept küpelerden burç bilekliklere kadar onlarca model sizleri bekliyor. Üstelik güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat ayrıcalığı ile. Motifli ya da imgesel ayrıntılar ile süslü bu kolyeleri yalnızca bu site için tasarlanıyor. Her burca özel farklı bir figürün yer aldığı bu kolyeler tahmininizden de daha uygun fiyatlara alıcılarına ulaşıyor.

 

Yeni tasarımı ile çok yakında! Yeni tasarım ile stoklara girdiğinde size bilgi vereceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya yazınız.