Gösterilen sonuç sayısı: 5

Ahşap Yüzük Kutuları

Özel günlerinizin önemini ve heyecanı hissederek tasarladığımız ahşap yüzük kutularını, birbirinden farklı seçenekleriyle beğeninize sunduk. Özenle hazırlandığınız günlerde aradığınız o farklı ve etkili dokunuş için hünerli ellerde üretilen ahşap kutular, bu günlerin en büyük kurtarıcısı olacak. Evlilik teklifi, doğum günü hediyeleri, sevgililer günü, ve anneler günü gibi özel günlerde alınan hediyelerin sunumunda kullanabileceğiniz ahşap yüzük kutusu modelleri sizi sıradanlıktan uzaklaştırarak sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olacak.

Doğadan aldığımız ilhamla tamamen doğal malzemelerden üretilen ahşap kutular, maun ağacının orijinal rengindedir. Açma kapama aparatı ile estetik duruşlarını bozmadan tasarladığımız kutular, iki parçadan oluşarak, mıknatıs aracılığıyla birleştirilmektedir. Ürünler takı saklama kutusu olarak kullanılabilecek yeterli hacme sahiptir. Ahşap tasarımın en özel ürünlerinden olan ahşap tektaş yüzük kutuları, su damlası ve taş şeklinde gibi doğaya özgü formlardaki tasarımlarının yanı sıra kalp, küre ve huni şeklindeki seçenekleriyle de aradığınız her anlam düşünülerek tasarlanmıştır.

Yeni tasarımı ile çok yakında! Yeni tasarım ile stoklara girdiğinde size bilgi vereceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya yazınız.