Gösterilen sonuç sayısı: 19

Ahşap Kutular ile Hediyelerinize Anlam Katın

Ahşap torna ustasının ellerinde hayat bulan, çok kullanışlı olan ahşap kutu ürünleri her zaman insanlar tarafından tercih ediliyor. Hem dekor olması açısından hem de kullanışlı bir hediye sunumu için kullanıcıların sık sık tercih etmiş olduğu ürünlerdir. Evin veya ortamın herhangi bir yerinde dekor olarak kullanılabileceği gibi fazlalık, her zaman lazım olmayan eşyaları toparlamaya yaradığı için çok kullanışlı ürün kapsamına girer. Aynı zamanda, evlilik tekliflerinde güzel bir yüzük sunumu sağlamaktadır. Bu ürünlere ahşap kutu örneğini vermek mümkün olabilir.

Ahşap Kutularda En Çok Tercih Edilen Çeşitler

Ahşap kutu denildiği zaman daha vintage ürünler göz önünde canlanmaktadır. Eskiyi anımsatan bu ürünler ortamın havasını değiştirir. Elbette genelde ahşap kutu çeşitleri tasarımına uygun oldukları ortamda daha fazla kullanılırlar. Ahşap kutular birçok çeşide ayrılabilir. Kapaklı ve kapaksız olarak tercih edilebilir. Kapak kısmındaki vidalı sistem ile gizli eşyalarınızı, anı olarak saklamak istedeğiniz objelerinizi vidalı kapak sistemiyle güvenle saklayabilirsiniz. Genelde sade tercih edilse de üzeri işlemeli olan ahşap kutular her daim herkese daha çekici gelebilir.

Ahşap Kutuların Kullanım Alanları

Burada bulunabilecek ahşap kutular her amaca uygun şekilde kullanılabiliyor. Takıları, anı notlarını, hatta dikiş malzemelerini saklamak için bile takı kutuları bulunabilir. Ayrıca ahşap otantik ve etnik formlarda tasarlanmış olup, dekoratif kutu olarak mekanlarda kullanabilirsiniz.

 

Yeni tasarımı ile çok yakında! Yeni tasarım ile stoklara girdiğinde size bilgi vereceğiz. Lütfen geçerli e-posta adresinizi aşağıya yazınız.